Oniva Tour: 1995 yılından beri Organizasyon işleri ve Turizm faaliyetlerini başarıyla sürdürmekte olan Oniva Tur, yurt içinde ve yurt dışında düzenleyeceği kongre, seminer, konferans, panel, iş toplantıları, tanıtım, halkla ilişkiler organizasyonlarında konuklarına çağdaş olanaklar ve zengin alternatifler sunmaktadır.

Oniva Hakkında Toplantılar Konferanslar Hizmetler Turlar Referanslar İletişim Ana Sayfa

1995 yılından bu yana seyahat acentesi olarak gerçekleştirdiğimiz en önemli yurt içi turları, daha çok güneş ve deniz ülkesi olarak bilinen Türkiye'nin, geçmişte aynı coğrafyayı paylaştığımız ve hâlâ yaşayan kültürel varlıklarını tanıtmak üzere düzenlediğimiz "Kültürleri Paylaşma" turlarıdır.

© Oniva Tur

Aynı şekilde yurt dışı turlarında da kültürleri paylaşmak adına, tarihte yer aldıkları rollerle beraber, zengin kültür hazinelerine sahip, görsellikleri ile hafızalarınızda unutulmayacak anılar bırakacak ülkeler yer almaktadır.

Oniva'nın, kültür turlarındaki en büyük hedefi, bölgelerin eşsiz doğal güzelliklerinin yanı sıra, tarihini, canlı kültürünü, dünü de içinde barındıran bugünkü toplumsal yaşamını, otantik müziği ve folkloru ile geleneksel mutfağını da tanıtmaktır. Çıkış noktamız, farklı kültürleri görerek zenginleşmek ve hem dünyayı hem de ülkemizi başka bir gözle tanımaktır.

Her şeyin ölçüsü olan insanın, her şeyin en iyisine layık olduğunu hiçbir zaman unutmayan Oniva Tur, tüm organizasyonlarında, rahatlığı, temizliği, kaliteyi, güvenli seyahati, samimi ve neşeli ortamlar yaratmayı, özel taleplere özel çözümler üretmeyi, cazip fiyatlar ve hoşgörü alanları oluşturmayı önemli ilkelerinden saymaktadır.

Oniva ekibi; profesyonel yöneticiler, kaliteli ve güler yüzlü elemanlar ile deneyimli ve her biri konusunda uzman rehberlerden oluşmaktadır.

En iyisini gerçekleştirdiğine inanan ve kültürel zenginlikleri konukları ile paylaşmak isteyen Oniva, gerçek bir kültür hazinesine sahip olan Anadolu'yu sizlerle birlikte tanımak dileğindedir.

Oniva olarak, "Kültürleri Paylaşma" turlarını konuklarımızla birlikte gerçekleştirmekten ve onların övgülerini kazanmaktan gurur duymaktayız.
Web Hosting: Red Bilisim