Oniva Tour: 1995 yılından beri Organizasyon işleri ve Turizm faaliyetlerini başarıyla sürdürmekte olan Oniva Tur, yurt içinde ve yurt dışında düzenleyeceği kongre, seminer, konferans, panel, iş toplantıları, tanıtım, halkla ilişkiler organizasyonlarında konuklarına çağdaş olanaklar ve zengin alternatifler sunmaktadır.

Oniva Hakkında Toplantılar Konferanslar Hizmetler Turlar Referanslar İletişim Ana Sayfa

Header

Oniva Tur
İlkelerimiz
Organizasyon

© Oniva Tur

Oniva Tur

Konferans, kongre, incentive tur, özel etkinlik, FIT, tatil programları, özel gruplar ve şirketlere özel programlar konusundaki profesyonel deneyimiyle Oniva, 1995 yılından bu yana Türkiye'nin önde gelen etkinlik ve konferans düzenleyicilerindendir.

İstanbul merkezli şirketimiz ayrıca tüm otel rezervasyonları, yer hizmetleri ve özel grup etkinlikleriyle ilgilenir, istekleriniz doğrultusunda sizin için benzersiz bir yol haritası çıkarır.

Oniva ekibi, hem çok özgün şartlara sahip organizasyonları hem de geleneksel etkinlikleri aynı özenle, eksiksiz ve güvenilir bir biçimde düzenlemek konusunda özel bir yetenek ve bilgi birikimine sahiptir. Deneyimli ekibimizle, misafirlerinize hiç hayal edemeyecekleri türden unutulmaz zamanlar yaşatmak konusunda iddialıyız.

Oniva tarafından düzenlenen bir tur veya organizasyon, siz, şirketiniz veya müşteriniz için başarının anahtarlarından biri olacaktır. Çünkü işimizin esası tüm detayları düşünmek ve insanlara değer vermektir. Incentivelerimizi ve konferanslarımızı benzersiz kılan detaylardır. Biliriz ki, kalite de keyif de ayrıntılarda gizlidir.

Turistik hedefler konusunda uzman Oniva ekibi, işine gerçek bir tutkuyla bağlıdır ve branşının en iyisi olmaya kararlıdır.

© Oniva Tur

İlkelerimiz

Oniva, üst düzeyde hedef yönetimi ilkesi ile çalışan bir profesyonel konferans düzenleme şirketidir. Temel değerimiz, işimizi severek yapmaktır.

Şirketimize yön veren değerler, uzmanlıkla yaratıcılığı ustaca birleştiren etkinlikler düzenlememizi kolaylaştırmakta ve organizasyonlarımızı müşterilerimiz ve misafirleri için unutulmaz kılmaktadır.

Başarımızın sırrı, müşterilerimizle kurduğumuz ortaklık ve yakın işbirliğinde yatar. Müşterilerimizin Oniva'yı tercih etmesinin en büyük nedeni, sahip olduğumuz değerler ile bilgi ve özeni birleştiren vizyonumuzdur. Müşterilerimizle sürekli iletişim halinde kalarak her gelişmeden haberdar olmalarını sağlarız.

Bir etkinliğin başarısı, detayların akıllıca düşünülmüş olmasına bağlıdır. Tam zamanında, eksiksiz, güvenilir ve keyifli bir organizasyon için ilk tekliften son faturaya kadar işi takip etmekten daha önemli bir şeyin olmadığını biliriz.

Oniva için mükemmeliyet, her zaman sadece müşterilerin ihtiyaçlarına ve isteklerine odaklanmak ve ne yapmak istediğimizi bilmek anlamına gelir. Tüm dikkatimizi hak etmeyecek kadar küçük bir işin varolmadığı inancındayız. Oniva grubunun tüm üyeleri, öncelikle müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak için çalışır.

Organizasyon

Yasemin Şan, Genel Müdür

1978 yılından bu yana turizm sektörünün çeşitli alanlarında çalışmaktadır. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü mezunu olan Yasemin Şan, İngilizce bilmektedir.

1994 yılına kadar Türkiye Denizcilik İşletmeleri'nin Program ve Satış bölümlerinde görev yapmıştır. 1985 - 1987 yıllarında İtalya ve Almanya'daki büyük seyahat acentelerinde yaptığı stajlarla eğitimini geliştirmiş ve Türkiye'de turizm ve seyahat konusunda uzman olarak görevine devam etmiştir.

Aralık 1995 tarihinde, ortakları Ayçın Şan ve Aynur Şan'la birlikte Oniva Tur Seyahat Acentesi'ni kurmuştur, halen şirketin Genel Müdürlük görevini yürütmektedir.

Ayrıca Türkiye'nin Avrupa Birliği ile bütünleşmesi sürecinde çok kültürlülük, sosyal ve kültürel haklar konularında gerçekleştirilen çeşitli projelerde danışmanlık yapmaktadır.

Ayçın Şan, Finans Direktörü

1979 - 1995 yılları arasında özel sektörde Finans Yöneticiliği yapan Ayçın Şan, İstanbul Ticari İlimler Akademisi mezunudur ve İngilizce bilmektedir.

Bu yıllar arasında Erdem Denizcilik, Ereğli Çimento, Lafarge, Finspor firmalarında Finans Koordinatörü ve Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır. Ayrıca bu firmaların çeşitli alanlardaki sponsorluk hizmetleri konusunda önemli deneyimler kazanmıştır.

1996 yılından itibaren ortağı olduğu Oniva Tur Seyahat Acentesinde, Finans Direktörlüğü görevini yürütmektedir.

Aynur Şan, Satış ve Operasyon Müdürü

1985 yılından bu yana turizm sektöründe çalışan Aynur Şan, bugüne kadar kongre, konferans, sempozyum ve eğitim semineri gibi 100'e yakın organizasyonun yürütücülüğünü yapmıştır.

Galatasaray Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümü mezunu olan Aynur Şan çok iyi derecede İngilizce, Fransızca ve İtalyanca bilmektedir.

Turizm alanındaki profesyonel çalışma hayatına 1985 yılında Tura Turizm, Visitur, Kongresist acentelerinde Kongre Asistanlığı ile başlamış, çeşitli dönemlerde Singapur Havayolları, İstanbul Büyük Sürmeli ve The Marmara otellerinde Önbüro Görevlisi olarak çalışmıştır. 1991 - 1998 yılları arasında Swiss Otel'de, Ön Büro ve Krediler Müdürlüğü görevini üstlenmiştir.

1998 yılından bu yana, ortağı bulunduğu Oniva Tur Seyahat Acentesi'nde, Satış ve Operasyon Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

2000 yılında, Paris'te uluslararası bir kuruluşun düzenlediği Satış Eğitim seminerlerine aktif olarak katılmıştır.
Web Hosting: Red Bilisim